08-01-2018

10 miesięczna Maja, to bardzo energiczna, pogodna, ciekawa świata i otwarta na ludzi sunia. Uwielbia zabawy z innymi psami, a z suczką z którą aktualnie mieszka żyje w wielkiej przyjaźni. Bardzo lubi się przytulać i rozdawać buziaki.(...)

Czytaj więcej
04-11-2017

Kiedy patrzy się na Caniska, najpierw widzi się jeden wielki uśmiech i roześmiane oczy, a dopiero po chwili dostrzega się resztę psa. Bo Canisek to wieczny optymista, naturalny antydepresant. Aż dziw bierze, że tak cudowny psiak kilka lat swojego(...)

Czytaj więcej
1,00 zł
06-06-2017

Przedstawiam Państwu Jędrzeja- młodego, pięknego psa, który pomimo niespełna roku poznał już co to głód i poniewierka.
Najprawdopodobniej został wyrzucony w lesie przy bardzo ruchliwej trasie.
Nie wiem jak długo wegetował(...)

Czytaj więcej
1,00 zł
03-06-2017

8-letni Canisek pierwsze dwa lata swojego psiego życia spędził na wolności.
Najprawdopodobniej z powodu lekko zdeformowanej łapki, został porzucony. Znalazł się w schronisku. Każdy kolejny dzień, był dniem spędzonym w zamkniętym boksie(...)

Czytaj więcej
30-05-2017

ZAGUBIŁ się mój ukochany pies axsel jest przyjazny nie boi się ludzi kundelek i jasno brązowej maści podchodzi bardziej pod rudy jest kudlaty i bardzo przyjazny

Czytaj więcej
1,00 zł
21-05-2017

8-letni Canisek pierwsze dwa lata swojego psiego życia spędził na wolności.

Najprawdopodobniej z powodu lekko zdeformowanej łapki, został porzucony. Znalazł się w schronisku. Każdy kolejny dzień, był dniem spędzonym w zamkniętym(...)

Czytaj więcej
1,00 zł
18-05-2017

Dwa lata wisiał przy budzie!!! - czytaj metalowej lodowatej beczce. Dzięki wolontariuszce Karinie, został wyzwolony i tej zimy nie zamarzł...

Co teraz dalej z ocalonym BUBUSIOWYM życiem?!

Jeżeli nie znajdzie domku stałego - czeka(...)

Czytaj więcej
1,00 zł
17-05-2017

Rumianek to psiak który bardzo pragnie znaleźć swojego Człowieka. 

Rumianek ma ok. 3 lata. Nie sprawia żadnych problemów. Pięknie nawiązuje relacje z Opiekunem, jest grzeczny, przychodzi na zawołanie. 

Kto(...)

Czytaj więcej
10-03-2017

Gutek średniej wielkości psiak ze sportową żyłką do zabawy. Ma ok. 2 lat. Gutek zdecydowanie jest typem olimpijczyka - skoczny, bardzo zwinny i szybki, za zabawkę zrobi wszystko dlatego łatwo go nauczyć wszystkiego, a że dodatkowo pojętny(...)

Czytaj więcej
10-03-2017
Faksio psiak w kłębie do kolana, wiek może ok. 4 lat. Jak do nas trafił był przerażonym psiakiem niepewnym nastepnego dnia. Zabiedzony , wychudzony, poraniony z wytartym kołnierzem wokół szyi od łańcucha. Po paru dniach zaczął rozkwitac, nabierać tadości i chęci do życia, a przede(...)
Czytaj więcej